search
top

Tematické dárky – vánoce se blíží

Není snad nikdo, kdo by si nevšimnul, že se pomalu zase blíží vánoce. My se proto tentokrát zkusíme zaměřit na zajímavé varianty dárků, které jsou spjaté s tématem našeho webu. Jestli si totiž myslíte, že alkohol a tabákové výrobky nejsou vhodné, jako dárky, pletete se. Zalovili jsme v hluboých vodách internetu a vylovili jsme pár rybek, které jsou pod stromeček jako stvořené a mají souvislost s alkoholem a s tabákem.

 

Našim dárkovým favoritem na dárky k vánocům, ale klidně i na jiné příležitosti, třeba jako dárky k narozeninám je vodní dýmka. Koho tento výrobek hned nenapadl v souvislosti s tabákem, určitě není sám. Vodní dýmka je totiž poměrně tolerovaná ba dokonce sympatická záležitost, která si s sebou nese jistou auru atraktivních mladých lidí a společenské zábavy. K dýmce dají rovnou dokoupit nejrůznější ovocné tabáky, které poslouží jako doplňkový dárek. Prostě skvělá kombinace.

 

Pěkným dárkem mohou být také placatky, obzvlášť v některém z luxusnějších provedení. I nerezová placatka ale může být pěkný dárek, klidně do ní můžete přidat nějakou tu domácí pálenku a bude ceněná rázem ještě víc.

 

Na doma jsme našli zajímavou záležitost, která najde uplatnění, hlavně pokud pořádáte večírky a oslavy, protože panákové domino. Funguje poměrně logicky, panáky jsou naskládány kaskádovitě za sebou a každý má na kraji malou nálevku. Začnete lít do toho prvního a jakmile se naplní přeteče do toho pod ním, ten do toho pod ním a tak dále. Podstavec, na kterém navíc celé domino stojí má LED podsvícení v modré barvě. Efektní a nápadité. Navíc to dost možná dobře uplatníte rovnou na silvestrovské oslavě.

Comments are closed.

top