Kolikrát jsem si říkala, že je prima, že nejsem muž. Protože muži to v životě taky nemají lehké. Samozřejmě, že se ale spíše zastávám žen, které to mají taky v životě velice složité. A to mluvím hlavně o tom, že si muž nemůže prožít opravdovou bolest při porodu. Někdy to je takové, že žena rodí čtyřicet osm hodin. A jako například já. Rodila jsem opravdu dva dny a měla jsem tak neskutečné bolesti, že jsem si myslela, že asi zemřu. Kdo to nezažil, tak to neví. A bylo to opravdu nesnesitelné a nejhorší na tom bylo, že jsem ze zdravotních důvodů taky nemohla dostat nějaké pořádné léky proti bolesti. Po dvou dnech se mi narodil sice roztomilý a krásný syn, ale byla jsem z toho tak unavená, že jsem skoro celé dva dny potom prospala. Takže první dva dny života svého syna jsem asi nějak prospala a propásla.

Problém s erekcí je bohužel častý.

Jenomže pánové to zase mají složité v tom, že mají někdy už ve starším věku sexuální problémy, a tak shánějí viagru. A to nemusí být pouze jenom starší pánové, ale i mladí pánové už mají problémy s erekcí, takže shánějí různé náhrady za viagru a chtějí nějaké přírodně testosterony. Pokuty pánové shánějí nějaké náhrady za viagru mohou se podívat na webové stránky erectmax.cz, kde je perfektní blog, kde se dozvíte například to, jak nahradit viagru a jak na potíže s erekcí.

Pevnou erekci chce každý muž.

A u pánů je to opravdu choulostivý problém a neradi se svěřují komukoliv, a to včetně lékaře. A mnoho mužů podle statistik už nedokáže udržet erekci a týká se to opravdu každého druhého muže, což je opravdu hodně. A na vině přitom nemusí být jenom zdravotní problém, ale i některé léky anebo hlavně psychické potíže. Takže si myslím, že když muž bude psychicky v pohodě a bude taky sportovat a cítit se skvěle, tak samozřejmě nemusí mít problémy s erekcí a nebude muset potom hledat také náhradu viagry. Jsou různé léky a doplňky stravy, jako například viagra. Ale existuje taky náhrada viagry, což je přírodní.