Podle mého názoru každý člověk by chtěl mít krásné zuby. A já nejsem výjimka, taky jsem vždycky toužila po zdravých a pěkných zubech, ale ne vždy se mi to podařilo, když se bojím zubařů. Pamatuji si, jak jsme jako děti chodily se základní školou na pravidelné prohlídky k zubaři, čehož jsem se vždycky moc bála. Řeknu vám, že pro mě to byl horor a měla jsem z toho úplná traumata. A opravdu jsem se strašně moc bála zubařů. Jakmile jsme se třídou vešli do čekárny zubní ordinace, tak jsem se začala klepat, potila jsem se a měla jsem obrovský strach.

Bojíte se zubařů?

A vždycky to dopadlo tak, že mě paní zubařka ani neošetřila, protože jakmile jsem si usedla do zubařského křesla tak jsem za pět vteřin málem omdlela a jednou jsem se tam pozvracela. Od té doby jsem se školou k zubaři nikdy nechodila. A k zubaři jsem se odhodlala bohužel až v patnácti letech, až mně začala bolet stolička. Byla jsem na tom opravdu špatně, takže mě v patnácti letech vrtali poprvé zub. A rok na to mi vrtali další stoličku. Opravdu jsem si vyčítala, že jsem k zubnímu lékaři nechodila pravidelně.

Toužím po pěkných zubech.

Proto jsem taky potom dbala na to na bezbolestné ošetření zubů v Praze. Protože bydlím v Praze, takže jsem taky samozřejmě logicky měla zubního lékaře v Praze. A opravdu hodně jsem dbala na to, aby ošetření u zubaře v Praze bylo bezbolestné. Protože špatně snáším bolest. Od té doby, co mě dvakrát vrtali zub si dávám na své zuby opravdu velký pozor a taky pravidelně chodím na dentální hygienu. Takže bezbolestné ošetření zubů v Praze je pro mě velice důležité a jsem ráda, že taková zubařská ordinace tady u nás v Praze je. A nedokážu si představit situaci, kdybych při každé návštěvě zubaře zažívala obrovskou bolest, kterou bych asi těžko nesla. Asi každý by si přál bezbolestné ošetření zubů v Praze. Protože bezbolestné ošetření zubů v Praze mám skvěle vyzkoušené.