Také se vám už někdy stalo, že jste byli opravdu dlouho na počítači a potom vás bolely oči. A většinou z toho, když vás z počítače bolí oči, tak vás potom také začne bolet hlava. Já jsem tohle zažila už asi pětkrát nebo i vícekrát. A řeknu vám, že je to opravdu veliká otrava. Vůbec nechápu, jak někdo může stále sedět u počítače, když ho potom z toho bolí oči a bolí ho z toho také hlava. Moje kamarádka mi řekla, že bych potřebovala nějaké kvalitní brýle proti modrému světlu bez dioptrií. A protože klasicky normálně nenosím vůbec brýle, tak mi kamarádka řekla, že bych potřebovala brýle proti modrému světlu bez dioptrií. Chvíli jsem na kamarádku koukala, protože jsem vůbec neslyšela o tom, že by existovaly brýle proti modrému světlu bez dioptrií.

Brýle mám vždy u sebe.

Co tohle má znamenat? Kamarádky jsem se zeptala, jestli třeba nemá nějaké webové stránky a další odkazy, kde bych se dozvěděla více informací. Chtěla jsem znát více informací o brýlích proti modrému světlu bez dioptrií. Protože si zase nechci kazit oči, kdyby tam byly nějaké dioptrie. Člověk, který vůbec normálně nenosí brýle, tak by je neměl vůbec nosit. Moje kamarádka říká, že bych chtěla nosit brýle, prý se jí to líbí a přijde jí to sexy. Myslím si, že kamarádka je na tohle hloupá.

Mám stylové brýle.

Proč si tedy nekoupí nějaké obyčejné brýle bez dioptrií? Ona také velice často pracuje s počítačem. Takže mojí kamarádce by se určitě hodily brýle proti modrému světlu bez dioptrií. A pokud si myslíte, jestli už mám také brýle proti modrému světlu bez dioptrií, tak to máte pravdu. Já jsem si pořídila raději tyto brýle dvoje. A jedny mám doma u počítače a druhé raději nosím u sebe v kabelce, protože i v práci, někdy jsem často na počítači, tk abych měla chráněný zrak. Aby mě nebolely oči a potom také hlava. Věřte, že bolest hlavy je opravdu neúnosná a potom jste také unavení.