Malování podle čísel

Tento druh malování nabízí spousta firem a máte tak k dispozici na výběr spoustu motivů. V sadě dostanete plátno s předchystaným vzorem a sadu barev. Můžete si tak namalovat jednoduše svůj vlastní obraz.

Originální šperky

Pokud víte, že má vaše kamarádka ráda neobvyklé a originální doplňky, určitě jí uděláte radost nějakým originálním šperkem, který jen tak někdo nemá, například šperky jewely Katia Kolinger.

Netflix

Kuchařka

Pokud vaše kamarádka ráda vaří, pořiďte ji novou kuchařku na inspiraci novými recepty. Můžete vybrat sladkou kuchařku, kuchařku s tradičními českými jídly, se zahraniční kuchyní nebo s rychlými recepty do několika desítek minut.

Předplatné oblíbené služby

Víte, že vaše kamarádka ráda využívá Netflix, Voyo, Spotify, Steam nebo další služby? V každé trafice nebo supermarketu již dnes najdete poukázky na tyto služby, které můžete zakoupit a předplatit tak kamarádce třeba půl roku využívání této služby.

Fotokniha

Udělejte pro kamarádku knihu vzpomínek plnou vašich společných fotek. Můžete ji dozdobit různými obrázky, vtipnými potisky a uvidíte, jak jí uděláte takovým osobitým dárkem radost.

láhev

Merch oblíbeného zpěváka, kapely nebo influencera

Pokud víte, že kamarádka je nadšenou fanynkou například nějakého zpěváka, zpěvačky nebo skupiny, můžete ji potěšit merchem, který se k jejímu oblíbenci vztahuje. Obvykle bývá v nabídce široký výběr produktů, jako trička, tašky, hrníčky, klíčenky, podpisové kartičky a tak dále.

Láhev na pití

Pití sebou nosíme snad neustále, do školy, do práce, na cesty. Určitě se tedy bude hodit praktický dárek v podobě odolné lahve, která nepropustí ani kapku. Ideální bude, pokud se bude jednat o termoláhev, která udrží horké nápoje horké a studené naopak studené.

Stírací los

Drobný dárek, který může ale udělat velkou radost. Zakupte kamarádce nějaký velký stírací los s mnoha ploškami a co vy víte – možná tím ze své kamarádky uděláte milionářku.