Ať už jde o oslavu narozenin nebo o rozluku se svobodou, určitě při plánování akce řešíte, čím zaujmout a pobavit. Některé oslavy jsou tematické a jen pro jedno pohlaví, což je typické pro roličku se svobodou. Právě u ní se řeší zábava velmi často, aby si z akce všichni odnesli jedinečné vzpomínky. Čím je typická například rozlučka se svobodou? Striptýzem. Právě striptýz dokáže rozproudit skomírající zábavu a pobavit všechny přítomné. Pro pánskou rozlučku je typický dámský striptýz, u žen je to zase pánský striptýz. Naše agentura vám dokáže zařídit jak dámský tak pánský striptýz jen a jen pro vás a vaše hosty.

striptýzový tanec

Skvělé překvapení
Striptýz není zábavou pro všechny, ale každý, komu není trocha nahé kůže cizí, dokáže ocenit nejen vytrénované tělo a striktně životosprávu, ale i choreografii a taneční nadání. Striptýz totiž není jen o tom se svléknout a odejít, ale je to o kontaktu s publikem a o tanečním nadání. Pokud tedy plánujete nějakou oslavu, kde budou hosté z této show nadšeni, můžeme vám zařídit striptýz v Brně a nejen tam. Naši tanečníci a tanečnice se vám ukážou rádi po celé republice, stačí si u nás vyžádat poptávku, a my vám rádi pošleme cenovou nabídku.

pánové striptéři

Striptýz není pokleslá zábava
I když se vám to tak možná na první pohled jeví, striptýz je druh umění. Aby potěšil oko diváka, nemůže jej dělat každý, protože zpravidla diváci chtějí, aby byli tanečníci a tanečnice štíhlí, je potřeba dbát na životosprávu, a také na celkový vzhled. K tomu je nutné obměňovat a vymýšlet choreografii, protože máme i stálé klienty, takže se naši striptéři a striptérky opravdu nenudí. První známky o striptýzu najdete již několik stovek let zpět, takže jde o poměrně tradiční způsob zábavy, který si dopřávali nejprve jen ti nejbohatší, a postupně se z něj stávala zábava pro širší veřejnost. Pobavte se i vy tanečním uměním našich tanečníků a tanečnic.