Vždycky jsem chtěla mít něco jiného, než mají ostatní. Nikdy se mi nelíbilo to, co mají všichni kolem, ale nemyslete si o mě, že jsem byla nějaká vybíravá nebo namyšlená žena. Vždycky jsem spíše táhla k originalitě a mně se to taky moc líbilo. Proto jsem ráda, když mi moje kamarádka řekla, že existuje skvělý e-shop Florservice, kde najdu opravdu originální a krásné věci, jak můžu dekorovat své výrobky sama.

Na slunečnice nedám dopustit.

A řekněte mi, co je lepší. Udělat si vlastní dekorace z přírodních krásných materiálu nebo si něco koupit, co je až moc umělé a má to každý druhý? Samozřejmě, že je to ta první možnost. Opravdu se mi líbí a baví mě, když se můžou vlastní dekoraci udělat vlastníma rukama například. A můj syn má rád, když si může něco vyrobit sám. A nevím jak vy, ale a mě vždycky potěší ručně udělaný dárek, který mi udělá syn, než kdyby ho koupil. To protože, když vám někdo vyrábí nějaký krásný originální dárek, tak to znamená, že na vás myslí a dává vám opravdu svůj čas, který je drahý a jeho málo. Proto jsem ráda, že můj malý syn si vždycky udělá čas na to, aby mi udělal nějakou krásnou věc, kterou mě potěší vždycky.

Příroda je velmi uklidňující.

Loni na Vánoce mi dal opravdu krásný věnec, kdy byla krásná za nízkou cenu. Florservice vám opravdu vždycky poskytne všechny informace, které budete potřebovat. A nebojte se opravdu ceny křepelčích vajíček je nízká a jsou opravdu krásně dekorační a krásně vám ozdobí váš věnec. A jaká dekorace by vás potěšila nejvíce? Co třeba krásné sušené květiny a další podobné dekorační věci? Já sama jsem na to zvyklá, že vždy každému touto dekorací udělám velkou radost. Když jsem se potom ptala svého syna, co by se mu líbilo a co by ho bavilo tvořit, tak mi řekl, že by taky chtěl zkusit dekoraci z křepelčích vajíček a taky další sušené květiny nebo perle. Uvidím, co mého syna nejvíce zaujme a pobaví.