Blíží se prosinec a vy, milé dámy, začínáte přemýšlet, co tomu svému milému koupit pod stromeček? Řekněme si to na rovinu, někdy je to pěkný oříšek něco vybrat, ale proč nedarovat praktický dárek – tričko. Nebo snad máte muže, který trička nenosí? Takový na světě není, nosí je všichni. Máte muže, který nenosí košile a oblek, neocení drahé parfémy, ale máte doma chlapáka, pravého muže, jehož vysněná dovolená je uprostřed lesa, v chajdě nebo jen tak pod širákem u táboráku? Tak to víme, čím mu jistě uděláte radost. Stačí navštívit armyshop!

army

Myslíte si, že army shopy jsou jen pro vojáky? Ale kdeže. V armyshopu nakoupíte praktické věci, které oceníte při pobytu v přírodě a to nejen oblečení, ale i kvalitní a odolné plachty, žďaráky nebo třeba i čelovky. Vše, co potřebujete k přežití v přírodě. Máte muže, který musí chodit do práce v košili a kravatě? Možná ocení, když mu nakoupíte pohodlná trička, ve kterých nebude muset myslet na to, že je musí chránit před pokrčením, ale i před znečištěním od jídla apod. Trička ve vojenském čili maskovacím stylu jsou na bezstarostné nošení to pravé. Že nevíte, kde máte ve městě armyshop? Ale v dnešní době se přece nakupuje přes internet, tak hurá na vojenské tričko Armytrika.

rybář

Trička máme ve svém šatníku všichni, někdo možná jen na spaní, ale většina z nás je má na běžné nošení. Jsou praktická, lehce se udržují a někdy nepotřebují ani žehlit. A pokud jste fanoušek přírody určitě máte nejedno tričko v tzv. maskovacích barvách. Tričko ve vojenském stylu ocení všichni, kteří se u svých koníčku jednoduše řečeno zamažou. Což mohou být i rybáři. Proto řadu z nich uvidíte sedět na břehu rybníka právě ve vojenském tričku a maskáčových kalhotách. Je to velmi praktické oblečení. Máte nějaké oblíbené tričko ve své šatníku? A v jakém je stylu? Jednobarevné, s obrázkem nebo ve vojenském stylu?