Minimalistický, elegantní a zároveň čistý styl, který je inspirovaný severským designem vám může nabídnout například moderní a nadčasová betonová tvorba a betonové umění. Betonové výrobky jsou ale rovněž úžasným prvkem v interiéru, které se velice dobře kombinují s jinými dekoracemi a stylem každého bydlení.

Socha anděla

Velice zajímavý vzhled získávají například výrobky z betonu, které jsou tvořeny originální metodou z vibrolitého betonu a s vymývaným povrchem. Takováto úprava betonových výrobků jim zajišťuje nejen vysokou pevnost, ale také odolnost vůči vodě a povětrnostním podmínkám. Kromě toho je tvorba z betonu velice nenáročná a rozličné výrobky z betonu se mohou stát i velice nápaditým dárkem pro vaše blízké i přátele. Tyto originální dekorace se v posledních letech na trhu stávají velice žádané, neboť si stále více spotřebitelů uvědomuje nesporné výhody a stabilitu těchto betonových materiálů. Nadčasový vzhled betonových výrobků se stává jejich předností a každý jistě ocení i jejich nenáročnost v interiérech, ale i exteriérech bydlení.

Socha Budhy

Z betonu se poslední dobou vyrábí stále více užitkových, ale i dekoračních předmětů. Z nich můžeme jmenovat například rozličné květináče všech možných velikostí, tak i tvarů, včetně těch netypických. Dále jsou to různé ozdobné a dekorační mísy a misky, nápadité tvary svícnů a nejrůznější stojany. Jmenovat je rovněž mimo klasických soch z betonu i kupříkladu různé druhy nádobí http://www.delimano.cz/vareni/ a podtácků. Nejenom majitelé industriálních interiérů ocení moderní a elegantní linie betonových dekorací. Tento styl umění vyniká zejména v prostorech bytů, kde dominuje sklo, kov, ale třeba i přírodní materiály, jako je kámen, nebo i dřevo. Tyto kombinace vytvářejí v prostoru bydlení velice zajímavé a efektní kontrasty, které se stanou chloubou a dominantou vašeho domova. Na výběr jsou například výrobky z hladkého čistého betonu, ale i s příměsí písku, anebo kamínků.