Mnoho z nás miluje módu. Baví nás sledovat módní trendy, krásně seskládané outfity a milujeme televizní filmy a seriály, kde se můžeme kochat vybranou módou. Stejně tak reality show, které jsou zaměřené na vzhled, krásu, oblékání a make-up. Spoustu takových show najdete na platformě Netflix. Pojďme se podívat na některé z nich.

Netflix

Next in Fashion

TV show, která je na českém rozhraní přístupná v podobě první série, je soutěží, která se celá točí kolem módy. Uvidíte tu rovnou osmnáct soutěžících, kteří plní nejrůznější výzvy ohledně vytváření outfitů pro různé příležitosti a témata. Jako cenu vyhrají titul a samozřejmě štědrou peněžní odměnu. Druhá sezóna se již připravuje, můžeme se tedy snad brzy těšit na další módní podívanou.

Emily Paříži

Populární seriál z vlastní produkce Netflix, který nadchne všechny milovníky romantiky, módy, dobrého jídla a Francie. V seriálu se seznámíme s Emily, která se přestěhuje do Paříže kvůli své kariéře. Ze začátku je ztracená, jak se snaží pochopit místní zvyky, postupně ale objevuje kouzlo Paříže, zažívá lásku a objevuje francouzskou módu Za zmínku stojí, že o kostýmy se stará Pat Field, která pracovala i na ikonickém módním seriálu Sex ve městě.

móda

Můj neortodoxní život

Módní ikona Julia Haart ukáže v seriálu jak svou minulost, tak svou přítomnost. Ocitnete se ve světě módy, večírků, luxusu a bohatství. A za tím vším je její temná minulost, kdy strávila několik desítek let v ortodoxní židovské komunitě. Popisuje život ovlivněný náboženskou komunitou, zvyky, své manželství i výchovu čtyř dětí. Podle seriálu vzniklo i knižní zpracování.

Proto, abyste se na seriály podívali, potřebujete mít předplacený Netflix. Nicméně můžete se na jiných sociálních sítích, třeba na Youtube, podívat na různé ukázky, trailery a scény z těchto seriálů a show. Můžete si je i stáhnout a to s použitím Youtube video downloader