https://www.lidl-shop.cz/Damske-domaci-obleceni/h060713 d>

Každý bazén by měl být během celé sezóny opečovávaný a měl by mít dostatek chemické úpravy, aby byla voda neustále čistá. Ovšem bazén není jenom o tom, že do něho vysypete hromadu chemie a je po práci. Během celého léta je potřeba vybírat hmyz pomocí síťky, čistit filtraci, či měnit filtry ve filtraci. Pokud však toto všechno už zvládáte a máte spíše problém s teplotou vodu, tak se zkuste zaměřit na solární plachty. Ty Vám dokonale ohřejí vodu a zamezí napadání nečistot do bazénu.

solární plachta

Solární plachta není ničím novým na našem trhu a lidé jí využívají už dlouhé roky. V létě je velkou výhodou a voda v bazéně se zahřeje za mnohem kratší dobu. Navíc se tyto plachty prodávají v nejrůznějších rozměrech a tvarech. Zakoupit tak můžete plachtu kruhovou, oválnou, či nechat si jí vyrobit na míru. Výroba na míru se spíše týká atypických bazénů, které jsou domácí výroby. Solární plachty jsou vyrobeny z velice kvalitního materiálu a dokonale tak odolávají všem přípravkům, které se do bazénu používají. Nemusíte tak mít strach, že by se Vám nějakým způsobem plachta poškodila, či protrhla. V případech, že máte velký atypický bazén a potřebujete plachtu na míru, tak se doporučuje koupit rovnou i naviják na plachtu. Ten Vám ušetří mnoho práce dáváním plachty na bazén a s jejím sundáváním.

solární plachta

Po skončení sezóny stačí plachtu jednoduše vysušit a poskládat. Plachta je velice skladná a můžete jí nechat v garáži, či v kůlně během zimy. Kromě toho mají plachty i různé barvy a vyrábí se tak v barvě modré, či černé a transparentní. Spolehnout se v tomto případě můžete i na firmu Chlorito, která je velmi spolehlivým prodejcem. Na internetu na ní najdete mnoho kladných hodnocení a možná chytíte i slevu, kterou během celého roku nabízejí na nejrůznější výrobky.

Nekoupejte se tak ve studené vodě a zvolte solární plachtu, díky které bude voda teplá během celého léta.