Pro některé z nás jsou zimní dny nekonečné a už se těší na léto, až se budou někde slunit v trávě na dece. Ale někdo má vyloženě zimu rád, a to především kvůli zimním sportům, které se konečně můžou vykonávat. Tedy pokud je dost sněhu, ale to už mají vlekaři a vlastníci sjezdovek také vyřešené sněhovými děly a dalšími opatřeními.

lyzari

Pokud i vy mezi ně patříte nebo máte svoje blízké, o kterých víte, že rozhodně se těší na zimu, protože to znamená hory, sníh, lyže, běžky, krb, oheň, dřevo a tak dále, tak si určitě budete pochvalovat věc, kterou vám poradíme. Darujte těmto vašim blízkým pod stromeček eskipass, sobě taky jeden kupte a jen jak napadne sníh, můžete vyrazit. A vyzkoušejte ještě něco nového – vyrazte do Orlických hor, kde najdete také kvalitní sjezdovky a mnoho druhu vyžití v rámci zimních radovánek.

deti

Zařiďte ubytování a můžete tu trávit s dětmi jejich jarní prázdniny. Protože ty trvají celý týden, a co s dětmi doma o těchto jarních prázdninách? Vyrazte na zimní dovolenou a užijte si trochu volna a oddychu i vy. Orlické hory vám nabízí jedinečnou možnost využít Skiareál Bukovka, kde je až pět sjezdových tratí, snow park, dětský park a další vymoženosti jako jsou vyhřívané sedačkové lanovky, které vás navíc ochrání před povětrnostními vlivy. Nakupujte jízdenku na vleky a lanovky ještě dnes za akční ceny, které byly v loňském roce, než najedou nové ceníky na letošní sezonu, na které se možná trochu podepíše cena energií a tak dále. Navíc tím také budete mít vyřešeny vánoční dárky a můžete se dál spíše věnovat tomu, co vás baví, než abyste chodili po obchodech a sháněli ve shonu vánoční dárky na poslední chvíli. Už budete mít vystaráno a bez stresu si pak budete moci užívat volné chvilky před Štědrým dnem, protože vy to jen zabalíte do obálek a šoupnete pod stromeček. To ale neznamená, že by ta radost z toho měla být menší, naopak!