Ráda nakupuj online věty, ale věřte mi, že někdy to není úplně jednoduché. A sice si můžete lehce objednat nějaké zboží, které vám přijde až domů, ale zase to není jednoduché v tom, že když to chcete vrátit nebo reklamovat, tak zase musíte čekat opravdu dlouhou dobu, než zboží přijde k obchodníkovi. Proto se tady taky vyplatí číst všeobecné obchodní podmínky pro spotřebitele. A spotřebitel jste vy, protože kupujete zboží. Já jsem si řekla, že od té doby, to se mi stal jeden takový velký omyl a nehoda se zbožím, že mi obchodník nechtěl vrátit peníze. Jednalo se o boty. Já jsem si omylem objednala o dvě čísla menší velikost.

Respektujte pravidla.

Absolutně nevím, jak se to mohlo stát, ale bohužel se to stalo. Omyly se prostě stávají, jsme jenom lidé. Tak jsem poprosila prodávajícího, jestli by mi boty nevyměnil o dvě čísla. Ale bohužel jsem se setkala pouze jenom s arogancí. Bohužel jsem si ale pořádně nepřečetla všeobecné obchodní podmínky pro spotřebitele, takže jsem měla smůlu. Od té doby si už dávám pozor. A v poslední době jsem kupovala pergolu z Trutnova, kde jsem si už samozřejmě přečetla všeobecné obchodní podmínky pro spotřebitele. Nakonec jsem byla ráda, protože alespoň jsem věděla, co mě čeká.

Pořádně čtěte pravidla.

A pergolu z Trutnova mám doma opravdu krásnou a musím říct, že každému doma se líbí. Každým jí chválí a já taky musím uznat, že lidé z této firmy od pergoly jsou velice vstřícní a mohu vám ji taky doporučit. Pergolu udělali pěkně na míru a já jsem spokojená. A nyní hlavně v létě a na jaře si pergolu na zahradě užívám, kdy si dopřávám horkou kávu a taky si tam luštím křížovku nebo čtu časopisy. A vy taky máte nějakou krásnou pergolu na zahradě? Pokud ne, tak ani neváhejte a pořiďte si ji. Je opravdu krásná. Ovšem ale pokud budete kupovat online, tak si nezapomeňte přečíst všeobecné obchodní podmínky pro spotřebitele https://www.pergoly-trutnov.cz/component/phocadownload/category/1-dokumenty?download=6:vseobecne-obchodni-podminky-pro-spotrebitele.