To se stává každému a může se to stát i vám. Ano, nikdy nevíte, co vás v životě potká. Jasně, pokud máte „ve strožoku“ dvacet milionů, tak vás asi nějaká půjčka vzrušovat nebude. Jenže ne každému se daří naspořit takové peníze. Málokdo vůbec šetří a v současné situaci asi moc není z čeho. Ačkoli ta propagovaná chudoba mezi lidmi asi tak strašná nebude, neb neustále potkávám lidi s plnými vozíky nákupů. Ale asi je to třeba zase jen několik milionů těch horních. No, my to zde řešit nebudeme, a povíme si co všechno obnáší zapůjčení nějaké částky. Pozor, tím nemíním ani zápůjčku ani výpůjčku, což jsou dvě rozdílné věci.

krabice s mincemi

Najděte si o nich definici a pokud tomu porozumíte, máte mou gratulaci. Tyto dva pojmy jsou nad mé chápání. Vy si potřebujete půjčit větší peněžní částku, a to, pokud možno co nejrychleji. Včera již bylo pozdě. Nuže, možno navštívit nějakou banku, to je jedno jakou, ale počítejte se lhůtou tak dva týdny, než se vše schválí a peníze vám půjčí. Pokud tedy vůbec. Ono totiž můžete mít dle jejich úsudku malý příjem, nebo záznam v registru. Což znamená, že jste dlužník, ergo podvodník a nemáte nárok uspět. V žádné bance. A pozor, vy můžete mít záznam v registru a vědět o něm nemusíte.

zlaté prasátko

Proč? Jde o to, že vám to nikdo nehlásí, nikdo vás neinformuje a nikdo neověřuje, zda je to pravda. Takže pokud jste třeba jen nezaplatili jednu jedinou splátku například mobilnímu operátorovi v jakékoli výši, on vás tam může klidně uvést. Věřitel, nebo jeho právní zástupce doloží jen to, že vám poslal dopis abyste dluh zaplatili, ale víme, jak to chodí. Nuže, v tomto případě vám nezbývá než vyzkoušet věc, která se nazývá americká hypotéka bez dokládání příjmů. Zde se registr dlužníků nebere v potaz a z výše příjmu se také nedělá nějaká zvláštní tragédie. Takže jednání probíhá v řádu hodin a pokud podepíšete smlouvu, máte peníze na účtu týž den.