Zajímalo by mě, kolik lidí asi prodělalo coronavirus. Já vím, že mnoho lidí možná ani o tom nevědělo, že nějaký coronavirus měli. Jenomže pokud jste patřili k těm málo šťastným, jako já, takže jste na sobě koronavir samozřejmě opravdu lehce poznali. Já jsem sotva chodila. Zničehonic jsem si lehla, že jdu spát, protože jsem byla velice unavená. A pak hned ráno jsem se skoro ani nemohla probudit, protože bolely mě tak neskutečně moc svaly, jako kdybych běžela maraton v nebo tři hodiny nonstop v kuse dřela v posilovně. Měla jsem úplně přemožené svaly a taky mě hodně bolela hlava a potila jsem se. A nebylo asi ani pochyb o tom, že mám coronavirus.

Nemoc už ustupuje.

Takže moje máma ihned utíkala do lékárny, aby mi sehnala antigenní testy ze slin. Moje máma říká, že antigenní testy ze slin jsou lepší než testy z nosu, které opravdu hodně bolí. Testy z nosu na coronavirus jsou velice bolestivé, a hlavně velice nepříjemné, takže jsem ani nechtěla takové testy do nosu. A dělali mi to dvakrát a bylo to velice nepříjemné a dráždilo mi to celý nos ještě dva dny potom.

Covid nás děsil dlouho.

A musím říct, že je to strašná bolest a už bych to nikdy nechtěla zažít. A takže dávám přednost antigenním testům ze slin, které jsou méně bolestivé. Pokud i vy hledáte nějaké antigenní testy ze slin, tak podívejte se na webové stránky covidexpert.cz, kde se dozvíte výsledky ihned do dvaceti minut po udělání testu ze slin. Testy jsou na invazivní a je to samozřejmě bez bezbolestné. Takže se nebojte antigenních testů ze slin, které jsou velice lehce proveditelné. Sice trvají o něco déle než testy klasicky z nosu, ale to nevadí. Hlavně je, si myslím, že antigenní testy ze slin nebolí a jsou taky více vhodné pro malé děti, kterým test z nosu samozřejmě hodně vadí. A antigenní testy ze slin jsou opravdu bezbolestné a ani vám to nepřijde, že jste byli testovaní.