search
top

Milovníkům kvalitního alkoholu: drobnosti pro radost z dobrého pití

Kdo si občas rád dopřeje kvalitní pití, může mít radost také z některých drobností, které se s alkoholem pojí. Mohou se dávat také jako dárky k alkoholu. Využijete je, když si budete chtít s pár dobrými přáteli nebo jen ve dvou otevřít dobrou láhev vína. Pak by vám neměla chybět především sofistikovaná sada na víno v dřevěné krabičce. S dobrým otvírákem se do láhve dostanete rychleji a snáze, ale také využijete zátku, která zabrání zvětrávání vína v případě, že ho nedopijete. Kvalitní sady k vínu bývají navíc úhledně zabaleny do krabiček, někdy také dřevěných a neměly by tedy chybět doma žádnému fajnšmekrovi, který si potrpí na dobré vínko.

 

Kromě toho jsou ale také některé doplňky k alkoholu, které evokují hravost a jsou ideální na veselejší sešlosti, oslavy a večírky, na kterých si s nimi lze užít poměrně dost zábavy. Takovým doplňkem je také alkoholová ruleta. Jedná se v podstatě o klasickou, i když ne tak klasickou ruletu, kterou mohou znát někteří hráči z kasin nebo online heren. Pravidla si ale můžete vybrat podle toho, jak moc se chcete opít. Každému číslu na ruletě je totiž přirazen panák, který se naplní libovolným obsahem a při hře, pokud padne vaše číslo, napijete se z panáka, který k číslu patří.

 

Podobných drobností existuje více. Chytrým pomocníkem jsou také například chladící panáky. Odpadá totiž starost s tím, že obsah panáka postupně v místnosti zteplá. Panáky obsahují tekutou směs. Celé se vloží do mrazáku, kde směs zmrzne. Do ledově vychlazených panáků pak můžete nalít obsah podle vašeho přání a užívat si jeho dokonale chladnou chuť.

Comments are closed.

top